Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi felelős a hallucinációkért?

Mi felelős a hallucinációkért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Miért vagy mitol hallucinálnak emberek?


S mi számít annak?


Például, ha odanézünk valahova és olyan, mintha látnánk ott valamit, de csak félreértelmeztük a tárgyat, s az agyunk ezt kb azonnal korrigálja, az is már az?


Köszönöm a válaszokat!



2022. szept. 4. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ej, nagyon foglalkoztat téged ez a kérdés, már a művészetben is feltetted. Szakembertől megnyugtatóbb választ kapnál! Jelentkezz be a neurológiára/pszichiátriára.
2022. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

“Például, ha odanézünk valahova és olyan, mintha látnánk ott valamit, de csak félreértelmeztük a tárgyat, s az agyunk ezt kb azonnal korrigálja, az is már az?”


Ez nem hallucináció, ez minden embernél megvan. Az a hallucináció mikor nem tárgyat nézel félre és azt hiszed ott van.

2022. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, szerintem összekeversz valakivel. Nem tettem fel semmilyen kérdést a művészeti csoportban, de még hasonlót sem.


2-es, köszönöm a választ!

2022. szept. 4. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..


e kettő, meg ez a mostani nagyon hasonlít nekem. De lehet, hogy tévedek.

2022. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére ezeket a kérdéseket nem én tettem fel.


Viszont jó lenne, ha itt látható lenne a felhasználónév, akkor el lehetne kerülni az efféle kellemetlenségeket.

2022. szept. 4. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!