Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szülés utan mi lehet a gond ?

A szülés utan mi lehet a gond ?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt ,boldog kismama voltam kb 6.hetig ,aztan jott egy nagy fejfajas ami eltartott vagy 3 napig nagyon eros izzadas ,koncentrációs zavar idegesség. Aztán jöttem olvasgattam ,félek h szülés utánni.pszichozisom van es kart tehetnék a gyerekembe .szörnyű ez az érzés sokszor mintha menne .elfele az eszem .a gyerek jól van ,elvan látva szèpen fejlodik egészséges mégis ettől fèlek .probaltam segítségét Kerni de.minden időigényes. Ha elmulik ez a felelem mintha semmi nem tortent volna egy ideig aztan megint kezdődik van h rettentően faj a fejem es bedagad a torkom.a.kérdésem az lenne akinek komoly baja van az belatja h baj van es ker segitseget vagy észre sem vesszi ?

2022. szept. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Magnéziumot, kalciumot pótolni kell.

[link]

A háziorvosoddal beszéld meg, ha úgy érzed.

2022. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok
2022. szept. 7. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek és nem tudom, hogy hogyan tudnád kezelni, ha baj történne, emiatt csak azt tudom javasolni, hogy fordulj a háziorvosodhoz. Olyan emberekre hagyatkozz, akik régóta ismernek és észreveszik, ha megváltozna a viselkedésed.
2022. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!