Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudok neki segíteni?

Tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Egyik haveromról lenne szó aki képtelen túl lépni a volt menyasszonyán. A srác 29 éves és 6 évig voltak együtt a csajjal. KB 3 éve mentek szét de még mindig nem képes túl lépni rajta. Ez az elmúlt 2-3hónapban viszont nagyon kijött rajta. Full depis. Az elején amikor szét mentek akkor nagyon sokat csajozott de az elmúlt fél évben ez abbamardt nála és nem is akar ismerkedni senkivel. Tudok neki valahogyan segíteni, hogy túl legyen a volt párján?
2022. szept. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idő...


Bulizzatok, iszogassatok sokat, járjatok el szórakozni. Nem kell csajoznia szó szerint, jön majd magától ha készen áll rá.

2022. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:

Kedves Tőled, hogy ennyire segíteni szeretnél neki. Kérdés, hogy mennyire nyitott arra, hogy elfogadja a segítségedet?

Mennyire képes belátni, hogy ez nem normális?

Ha egyáltalán nem, akkor sajnos nem igazán tudsz mit tenni. :(


Egy szakítás, bizonyos tekintetben hasonló, mint a gyász, hiszen el kell gyászolnunk, el kell engednünk azt, aki már nem lehet velünk.

Ennek a folyamatnak normál esetben legfeljebb egy év alatt le kellene zajlania.


Ha belátja, hogy ez nem oké, az már egy jó kiindulási alap. Érdekes lehet, hogy mi tartja őt benne még mindig ebben a bűvkörben? Miért nem képes elengedni a lányt?

Anno, amikor én fülig szerelmes voltam az akkori crush-omba, az segített, hogy kb. hermetikusan elzártam magam előle. Akkor még MSN volt a menő, onnan törölni. Már volt facebook is, onnan is. Telefonszám kitöröl, közös képek kitöröl, MINDENT elvágtam, hogy ne szembesüljek a látványával. Egy hónapig tartott, mire kikászálódtam belőle. Sz@r egy hónap volt, de megtette a hatását.

2022. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartják meg a kapcsolatot? Vagy valahol találkoznak időnként? Na ezeket kellene megszuntetni ha lehet. Nekem is az segített hogy elvágtam a kapcsolatot de én magam döntöttem így. A barátodnak is magának kell így határoznia. Esetleg felvetheted neki ezt az ötletet hátha nem jutott az eszébe.
2022. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!