Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » FrontinFüggő vagyok. Pánik,szo...

FrontinFüggő vagyok. Pánik,szorongás,fóbia,depi stb. A bajom hosszu evek ota. Szedem mar par eve a frontint is. Naponta kb.1 mg. Leakarok szokni. Ki hogyan tudott?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Kérj orvosi segítséget, ő majd megmondja, hogyan kell leszokni. Tudtommal az nem jó, ha egyik napról a másikra nem szeded, valahogy csökkenteni kell, de ezt csak orvos tudja.
2022. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hosszú évek után nagyon lassan, kérdezd azt aki felírta.
2022. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Lassan.


Én 1,5 mg-ot 0,25 mg-os lépésekkel csökkentem. Változó, h mennyi idő után. Csökkentésnél meg kell várni, hogy elmúljon a megvonási tünet.


Orvosodat kérdezd, hogy milyen ütemben haladj.

2022. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt embede válogatja. Nagyon egyenfüggő, hogy ki hogy reagál. Mindenkeppen orvosi felügyelet mellett csinaldd a leszokást. 0. lépesként kezdj el sportolni. Futas-biciklizés-konditerem barmi jó.
2022. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a héten sikerült elhagyni a Frontint. Pocsékul vagyok a megvonási tünettől. Beteg is vagyok. Hőemelkedésem van.


Mozgásból leszokás alatt csak a nyújtógyakorlatok mennek mert nagyon erős izomfeszülés a megvonási tünet. Sport ezt fokozná.

2022. szept. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, te meg nem hagytad el a frontint....
2022. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. De, elhagytam. Csak jobban tudom nálad...
2022. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Múlthét kedd óta tartom a Frontinmentességet. Kezd talán enyhülni a megvonáai tünet.
2022. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!