Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok férfi terapeut...

Miért nem tudok férfi terapeutával dolgozni? Vagy más nő is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Több alkalommal is voltam már férfi terapeutánál és úgy érzem, hogy feszengek, nem tudok nyíltan beszélni a szexualitásomról, fantáziáimról (nő vagyok), mert borzasztóan kínosnak érzem. Megér még egy próbát vagy hagyjam és keressek fel inkább egy nőt?

Megjegyzés, hogy férfi nőgyógyászhoz sem mennék el soha.


2022. szept. 14. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok csak pont fordítva, nővel nem tudok olyan nyíltan beszélni, férfiakkal könnyebben megtalálom a hangot és nem feszengek.

Mondjuk ez a köznapi életben is így van, fogorvos, nődoki csak férfi lehet, nők kedvesek, de valami hibát mindig vétettek. Valamiért nagyobb bizalmat szavazok a férfiaknak, pedig szerelemben volt pár pofára esésem😅 Kislánykoromban is szinte csak fiú barátaim voltak.

Megkerdezem a pszichológusomat, ezt még nem is feszegettük, érdekel a miértje.

Fordítva lehetek bekötve. :D Szerintem a te "problémád" érthetőbb és természetesebb. Ha jobban éreznéd magad a női terapeutával, ne erőltesd a férfit, keress olyat, akinek szívesen megnyílsz. :)

2022. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Engem is érdekelne a miértje, úgyhogy ha majd megválaszolja, akkor megoszthatnád itt vagy esetleg privátban.
2022. szept. 14. 15:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem voltam férfi pszichológusnál, de nem véletlenül, én is szívesebben járok nőkhöz. De nekem a korosztály se mindegy, a 30-as nők a legszimpatikusabbak számomra, akiknek a legjobban meg tudok nyílni.
2022. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfi terapeutám van és bármiről tudok vele beszélgetni. Úgyérzem jobban tudok vele pl a szexről beszélni mint egy nővel.
2022. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se lennék képes erre, de nekem magával a szexualitással van problémám. (Undorodom tőle)

Ffi nőgyógyász meg csak azért működik, mert képes vagyok probléma-megoldásként tekinteni rá, robotikusan kezelni a helyzetet mint akit tényleg csavarhúzóznak.

2022. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

+ Sztem aszexualis vagyok.

(előző voltam)

2022. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!