Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antipszichotikum elhagyása?

Antipszichotikum elhagyása?

Figyelt kérdés
Aki elhagyhatta az antipszichotikumot, milyen elvonási tüneteket tapasztaltál? Ha híztál tőle, utána könnyebben ment a fogyás? Köszönöm!

2022. szept. 17. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szia 🙂

Én a perdoxot hagytam el teljesen véletlenül pár év után... minden vissza jött két héten belül az összes tünet. Be is kerültem a kórházba, ahol másik diagnózist és másik gyógyszert kaptam, amit brutális hízás követett.

Szívből kívánom, hogy helyre gyere és ne legyen problémád ☺️

2022. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Étvágytalanság miatt fogytam le antipszichotikum elhagyása után. Nem diétáztam. Nem kívántam az ételt, azért ettem kevesebbet.


Mit és mennyit szedsz?

2022. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! ☺️

Explemedből szedek 10 mgot.

30 mg-al kezdtem, előtte olanzapint szedtem de attól kijött sok mellékhatás. Most hagyhatom el gyógyszereket pár hónapon belül ☺️

2022. szept. 17. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem lassú csökkentés mellett minimális festültség volt a megvonási tünet.
2022. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Én olanzapint hagytam el augusztustól de azóta nem tudok aludni éjszakánként meg meghiztam tőle és nem tudok lefogyni pedig nem sokat eszek naponta! Durva ez az antisziotikum! Nagyon meg kell gondolni hogy szedje e az ember...
2022. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!