Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap kezdtem el az antidepit...

Tegnap kezdtem el az antidepit létezik hogy már első szemtől ilyen mellékhatások? Dulseviat szedek napi 1 30 mg. Azóta erős hányinger szédülés stb.. Tapasztalhatom már ezt első szemtől?

Figyelt kérdés

2022. szept. 21. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. A szedés kezdetén lehet ilyen mellékhatása. Elmúlhat 1-2 nap után is, max 1-2 hét. De nem jellemző, h addig elhúzódna.


Jobbulást!

2022. szept. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm! 🥺 kitartok mert utána csak jobb lehet!🙏🏼
2022. szept. 21. 07:15
 3/6 anonim ***** válasza:
3 szem után fel fogom adni, nagyon rosszul vagyok tőle. Megemelte a vérnyomásomat, ettől fáj a fejem, émelygek és nem megy le egy falat se a torkomon, fogynom viszont nem szabadna. Én úgy tudom, hogy a kezdeti, kisebb mellékhatásoknak 3-5 nap alatt kell elmúlni.
2022. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valtozatosak az antidepik mellekhatasai. Siman tapasztalhatod oket elso naptol. Nalam elso napon csak hasmenes volt, meg kiutott a cucc, kb. mint akit leszedaltak, meg talan enyhe emelygesem volt. Aztan legkisebb dozissal kezdtem. Valtakozo volt nalam, hogy melyik nap volt borzalmas es mikor jo a hatasa. Bird ki, amennyire ki tudod, el fognak mulni ezek.
2022. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Ugyanezt a hatóanyagut szedem már másodjára. 2 hetig tartott ez az állapot, dolgozni sem tudtam menni. Xanaxal jobb egy kicsit. Tats ki, mert amugy jó gyógyszer, engem helyre hozott. Ugyaezek voltak nekem is, semmit nek kívantam esetleg este egy kis kifli, pogi, gyümölcs. A hányinger is szörnyű volt, de elmúlt.
2022. szept. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Teqiero85 ***** válasza:
46%
Sok erőt és kitartást!Ki kell birnod!Jobb lesz!
2022. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!