Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bekeltetek meg magatokk...

Hogyan bekeltetek meg magatokkal, a kulsotokkel?

Figyelt kérdés

Ti hogyan fogadtatok el magatokat?

En egyszeruen utalom magam…kulsot tekintve a fejem nagy a labammal egyutt, az arcborom nem szep, a testem sem

A hajam egeszsegtelen

Hulye is vagyok sajnos…de tenyleg :( tovabb tanulni is ezert nem tudtam mert egyszeruen nem tudok tanulni, semmi nem marad meg a fejemben :( annyira szeretnek mas ember lenni, ujjaszuletni egy masik testtben de ez nem megy, probalom elfogadni magam de az sem

Nektek hogyan ment?



2022. szept. 21. 12:39
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
48%
Rájöttem, hogy nem is vagyok csúnya, sőt. Lett normális hobbim, barátaim.
2022. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ki kéne szakadni abból a régi közegből, ami lehúz.

Az emberek beskatulyáznak valahova, és onnan már az életbe nem törsz ki.


Az iskolai eredményeknek semmi köze az intellektushoz. A magolás nem tesz okossá, sem az, hogy az akadémiában tudsz-e olyan formátumban megnyilvánulni amit ezek etalonnak kiáltottak ki, és azt mondod, amit hallani akarnak.



Az arcbőrödről nem tehetsz, de esetleg ha zavar, keress fel egy bőrgyógyászt, hátha lehet vele valamit tenni, vannak topikus krémek, és a hegek javíthatóak lézerrel, hámlasztással.



A tested esetén meg az első a funkció. Elvisznek a lábadid oda ahova kell? Tudsz futni, fára mászni, bringázni? Fókuszálj ezekre, nem valami random esztétikai prekoncepcióra ami elérhetetlen is, meg teljesen felesleges is.


És úgy lettem másabb ember, hogy elkezdtem a magam ùtját járni. Még mindig vannak gyenge napjaim, de ezek ritkábbak, és igyekszem túltenni magam rajtuk.

2022. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2022. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!