Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nem èrtik...

Miért van az hogy nem èrtik meg azt hogy lelkileg nem vagyok jól?

Figyelt kérdés
Senki nem érti azt meg hogy nem vagyok jól lelkileg legszívesebben világgá mennèk túl sokat bántottak már és ez teljesen ki kèszített idegileg
2022. szept. 28. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudnak magyarul.
2022. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki nem érti meg? Család? Barátok? Sajnálom, hogy így érzel.

Sokat számít a nehéz helyzetben a megértő támogatás.

S mi a probléma?

2022. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nincsenek ugyanabban a helyzetben. Mindenki más, van aki hamar túl tud lendülni ezeken a dolgokon, van aki nem. Kérdés az, hogy neked az a fontos, hogy mások lássák, megértsék, vagy ki is akarsz ebből kerülni.
2022. szept. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Mi a baj?
2022. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert fel sem tudják fogni milyen az mikor valakinek tényleg komoly problémái vannak,persze ők csak nevetnek ezen de ha benne lennének nem igazán lenne annyira vicces évről évre egyedül lenni pl.mert félsz a csalódástól,már nem bízol senkiben,mikor már számolod mennyi van még hátra,mikor dolgozol és azon gondolkodsz mikor lesz műszak vége,mikor nincs kedved már felkelni sem,mikor gyomorideggel indulsz neki a napnak,mikor betegen,viharban is egyedül kell lenned nincs akivel beszélj nincs aki támogasson,sosem hisznek neked,stb. És sorolhatnám..
2022. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ők nem fogják fel azt hogy lelkileg nem vagyok jól és nem értik meg azt hogy csak beszèlni szeretnék velük arról hogy mit érzek de csak el küldenek azzal hogy őket ezek nem èrdelki
2022. okt. 2. 11:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!