Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor érzem magam rossz...

Sokszor érzem magam rossz kedvűnek, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy nagyon jó kedvem van, aztán rá pár napra rosszabb lesz.

A miért-je furcsa nekem, mert most érzem azt, hogy révbe ért az életem, van egy jó munkahelyen, most csinálok egy szakmát, amiben 2 éven belül vállalkozást akarok elindítani.

Emllett van egy párom, akit a világon a legjobban szeretek és vele tervezem a közös jövőnket.

De sokszor kattogok azon (leginkább éjszaka), hogy mivan ha a párom megcsal, mert a régi párkapcsolataimban történt már ilyen.

Sőt ha őszinte akarok lenni, leginkább az frusztrál, hogy mi van ha megcsal, pedig tisztában vagyok vele, hogy esély nincs rá, mert minden nap együtt vagyunk és a munkán kívül gyakorlatilag együtt töltjük az időnket, és nagyon szeretjük egymást.

Milyen megoldás van arra, hogy elhesegessem a kisördögöt a vállamról? 22/F



2022. okt. 3. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer lenn, egyszer lenn. Fáraszd le magad, sportolj! Mostanában már indokolt a d vitamin szedése.
2022. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az én hülyeségem és igyekszem elengedni, mert az életem vele akarom leélni. Köszönöm a segítő választ.:)
2022. okt. 3. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre, ha a nő megbízható, akkor ne mutassad ki, hogy féltékeny vagy, hagyjad,hogy csináljon egyedül is programokat.
2022. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!