Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki lelkileg gyenge,...

Ha valaki lelkileg gyenge, hogy leget megerősíteni?

Figyelt kérdés
Én elég erős vagyok lelkileg a barátnőm viszont nem! mikor beszéltünk lelki dolgokról akkor lehetet érezni rajta hogy lelkileg gyenge! Őt negyed annyi dolog 100x jobban kikészítette mint engem, lelkileg hogy tudnám erősebbé tenni?

2022. okt. 4. 00:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lehet*
2022. okt. 4. 00:54
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy. Nem dolgod, hogy megváltoztasd. Ha nem felel meg az elvárásaidnak, szakíts.
2022. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tehát ga segíteni akarok másnak már akkor is f.szkalap vagyok... jó tudni!
2022. okt. 4. 01:44
 4/16 A kérdező kommentje:
Tehát ha*
2022. okt. 4. 01:45
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nincs jogod másnak úgymond "segíteni", ki vagy te, hogy jogot formálj arra, hogy meghatározd, hogy milyennek kell lennie egy embernek, aki nem te vagy! Te csak a saját megváltoztatásodon ügyködj, azon van mit.
2022. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
A baratnod meg akar szintugy valtozni? vagy ezt te talaltad ki?
2022. okt. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5

Ennyi erővel az orvos se srgítsen senkin es hagyjon mindenkit meghalni! Vagy ha megyek az utcán és valaki össze esve ott fekszik hagyjam ott? Látszik hogy nálad komoly gondok vannak!

2022. okt. 4. 02:50
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Megakar változni de fél lépéseket tenni az ügy érdekében

2022. okt. 4. 02:50
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem vagy rossz ember, de segíteni is más, meg az is, hogy te ezt egy betegségnek állítod be és eldöntöd, hogy az a helyes ahogy te viselkedsz. Nem a te jogod ítélkezni, de egyébként nem is tudnál vele mit kezdeni, ő ilyen, vagy elfogadod, vagy nem. Idővel pár apró dologban ő is fog változni, de nagy eredményeket ne várj.
2022. okt. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Jézus Krisztus a megoldás,nekem is Ő segített!! Meg kell térni!!
2022. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!