Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hagyott el rögtön...

Valaki hagyott el rögtön antidepit ?

Figyelt kérdés

Nem fokozatosan, hanem egyik napról a másikra.

Pár napja próbálkozom, jól érzem magam nélküle.

Kivéve, hogy annyira remeg a kezem, hogy egy tollal is nehezemre esik írni és az alvás.


A kézremegés másnak is megvolt, mint tünet ? Ez okozhatja ?


2022. okt. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy tudom nem szabad egyből elhagyni, fokozatosan kell csökkenteni az adagot, különben nagyon rosszul leszel.
2022. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Muszáj volt elhagynom annyira rosszul voltam tőle. Amit észrevettem utána, hogy rosszabbul aludtam. ( 4 hónapig szedtem Dulodetet)
2022. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Elvonási tuneteid vannak. Ezért kellett volna fokozatosan csökkenteni. Mondjuk attól is függ, mennyi ideig és mennyit szedtel
2022. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rexetin 30 mgot szedtem 3 hónapig.

Orvosnak készülök, Januártól kezdünk gyakorlatra járni.

Az egyik tanárnak feltűnt a remegés aki szerint neurológushoz kellene mennem.

Nyílván nem mertem mondani, hogy leraktam az antidepit….

De így meg félek, hogy rosszul vágok vagy varrok stb…

2022. okt. 4. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Tehát orvostanhallgatóként vagy ilyen hulye? Hát mondjuk mit is var az ember....
2022. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Miert rakod le az antidepit?

Az antidepresszanst nem rovidtavra irjak fel.

2022. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Meg orvosoddal nem tudsz konzultalni??

Legyel jo beteg, ha mar orvosnak keszulsz. Biztos tajekoztatott az orvos, h mi merre hanymeter antidepi eseten.

2022. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

A gyógyszer mellékhatása lehet a kézremegés. Nekem is remegett a kezem, míg szedtem. Abbahagytam, és most hogy mondod, tűnt fel, hogy nem remeg a kezem.


Egyik napról a másikra tettem le, 10 év után.

Szedek néhány étredkiegészítőt, ami úgy tűnik hat, nem tért vissza a szorongás a korábbi szintre.

Ezeket szedem:

- omega 3 kapszula

- d+K vitamin csepp

- multivitamin kapszula (a B vitaminok miatt fontos), konkrétan a OlimpLab Vitamin Plus, ezt csak hét közben szedem, ebéd után szedem be valamennyi idővel. Azért nem akarom hétvégén is szedni, hogy ne csináljon éhséget. Eddig nem csinált.

- reggel 200 vagy 400 mg C vitamin

2022. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Rexetint a legkevésbé tanácsos azonnal abbahagyni mivel a legnehezebben letehető SSRI-nek van számontartva. Valószínűleg az idő előrehaladtával rosszabbodni fognak az elvonasi tünetek. Egyébként is feleslegesen szivatod magad, ovatós, lassú csökkentésel viszonylag zökkenőmentesen abbahagyhatóak az SSRI-k.
2022. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!