Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell tenni, hogy ne...

Mit kell tenni, hogy ne ismétlödjön?Valakinek sikerült?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanazokat a köröket futom mert mindent feladok.

Félek, hogy nem vagyok elég jó és mindig be is bizonyítom magamnak.

Amikor pedig jobban belegondolok tudom, hogy többre vagyok képes de a félelem egyszerűen megbénít megállít teljesen tönkretesz.

Aki tényleg volt ilyen helyzetben (és sikerült egyről a kettőre eljutni) inkább hozzá szól a kérdésem.

Árva vagyok így ne írjátok, hogy forduljak a családhoz.



2022. okt. 5. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A következőnél egyszerűen el kell határoznod keményen, hogy most ha törik-ha szakad, csakazért sem adod fel. Végigcsinálod és megnézed hogy meddig tudsz elmenni ha nem a könnyebb utat választod és nem hagyod félbe amit elkezdtél.

Ha elbuksz akkor elbuksz, de nem adod fel. Még mindig jobb a végsőkig elmenni és esetleg úgy bukni el, mint úgy hogy feladtad és meg sem próbáltad igazán.

2022. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban le tudnád írni?

Nekem az néha segít, ha új környezetbe kerülök, új emberek között úgy érzem, hogy megpróbálhatok máshogy viselkedni, mert nem vonják fel a szemöldöküket, hogy de hát te nem így szoktál viselkedni.

2022. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!