Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8 órás szellemi munka után...

Sparko970 kérdése:

8 órás szellemi munka után annyira elfáradok, hogy gondolkodnom kell azon, hogy mi is volt a mondat eleje amibe belekezdtem ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Pályakezdő informatikus vagyok sima 8 órás munkarendben dolgozom. Nap végére annyira elfáradok fejben, hogy a konkrétan összetett mondat alkotása is komoly kihívást jelent(magyarul). Vannak sorstársaim, vagy valaki tapasztalt hasonlót? Mi vált be esetleg, hogy a nap további részében egyáltalán életben maradjon ilyenkor az ember?(3 hónapja dolgozom )

2022. okt. 6. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem semmiképp sem normális. Mennyit alszol? Az is fontos hogy ne úgy legyen hogy csütörtökről péntekre 4 órát aztán péntekről szombatra 10-et, hanem próbálj egy kis rendszert belevinni, ha nincs meg. Munka után mikor hazaérsz pihensz vagy dolgod van még?

És informatikuson belül mivel foglalkozol, mert én is azzal szeretnék és ez most kicsit elrettentett.

2022. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10-6 ig alszom legkésőbb 11. Munka után összedőlök mint a kártyavár van, hogy inkább a száraz kiflit rágcsálom el minthogy a boltba elmenjek. SW Tesztmérnök vagyok egyébként.
2022. okt. 6. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Folyadékbevitel (figyelj, hogy elég folyadékot vigyél be)? Szék kényelmes? Ruha, cipő nem szorít sehol ? (főleg nyakban, vállban). Monitor szék jó magasságú?


Szemedet mikor nézetted utoljára?


Ha ezek OK-k akkor egy vérképet (vérvétel-labor) csináltass az orvossal.

2022. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Normalis, mert elfaradsz. Ennyi. Ha van lehetoseged, probalj meg idonkent szunetet tartani es relaxalni, kicsit masra koncentralni.
2022. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Az elején benne van, hogy sok új dologot tanulsz és még nem mennek nagyjából rutinból a dolgok, ilyenkor normális, hogy fárasztóbb. Ha ez van a háttérben, akkor idővel könnyebb lesz, de azért addig se kéne napi szinten ennyire kimeríteni magadat. Ha túl sok a munka, akkor azt jelezheted a főnöködnek is. Teljesen oké, ha 3 hónap után nem tudsz annyit csinálni, mint azok, akik évek óta ott vannak. Idővel majd neked is menni fog és ha normális a főnököd, akkor ezt megérti.
2022. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Min dolgoztok? Valami űrprogramon?
2022. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, en is azt gondolom hogyha nem javul a helyzet hónapok múlva sem érdemes ránézni orvosnál
2022. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Én már 9 órára elfelejtem mit ettem... Délután meg kb. agyhalottként megyek haza a kocsival, majd elalszok benne.
2022. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fűűűűű de nagy itt a baj délután 4:20-ra...
2022. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, de velem is volt már ilyen, mikor ennyire fáradt voltam..
2022. okt. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!