Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs az életben egy...

Miért nincs az életben egy kikapcsoló gomb?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert az élet nem egy mesterségesen gyártott eszköz, így senki nem tervezett bele ilyesmit.
2022. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy sokszor jól jönne, tényleg elég nagy kár hogy nincs.
2022. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Az alvás a kikapcsolás, próbálj eleget aludni!
2022. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Gomb nincs, de amúgy nem nehéz gyorsan meghalni.
2022. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
2-es vagyok, valószínű hogy a kérdező a halálra gondolt sajnos,szóval ezt neki mondom hogy ne ez a megoldás. Én viszont arra gondoltam hogy néha tényleg jó lenne kikapcsolni,jó most ez így hülyén hangzik,de mostanában annyi stressz van az életemben hogy az nem igaz,de semmiképp nem az öngyilkosság a megoldás, meg kell oldani a promlémákat akármennyire nehéz is.
2022. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam erre gondolni, vagy hogy csak szimplán kihúzni a konnektorból, fájdalommentesen gyorsan megszűnnék.

Ha még nem voltál pszichológusnál, akkor menj el, van vmi probléma a háttérben, ami nem feltétlen olyan, amit te látsz.


Nekem most az válik be, hogy egyszerűen telibe fosom mások véleményét és végre azt csinálom, amit akarok, szépen függetlenedek mindenkitől stb. Aztán így könnyebben birkózom meg a saját problémáimmal is, hullámvölgyek meg mindig lesznek, aki meg hajlamosabb ezekre annak meg ezt kell elfogadni. De az öngyilkosság nem az egyetlen megoldás, és nem is a legfairebb magaddal. De érthető biztos, ha vannak ilyen gondolataid.

2022. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
35%
Mert az élet organikus.
2022. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!