Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertadepi nevezetű gyógyszer...

WinsThons kérdése:

Sertadepi nevezetű gyógyszer szorongásra? Mellékhatások?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés már volt itt tegnap, de rossz kategóriába tettem így letöröltem.


A tegnapi nap voltam pszihiátriai kezelésen és felírtak sertadepi nevezetű gyógyszert amit 1 hétig fél szemet utána pedig egy egész szemet kell szednem. Erős szorongásra, pszichés folyamatos hányingerre adta.


Még elég fiatal vagy (18 éves, fiú) Nem igazán értek ezekhez, de sajnos nagyon sok rosszat lehet hallani. Az orvos felsorolta a mellékhatásokat hiába kértük, hogy csak a szüleimnek mondják el, hisz képes vagyok elhitetni magammal, hogy kijöttek a mellékhatások.:( És elég rossz volt tőle is meg az interneten is olvasni, hogy amíg be nem áll a gyógyszer addig feszült leszek, esetleg szédülés, hasmenés és/vagy felerősödnek a tüneteim (Ami annyira erős már, hogy boltba néha nehezen tudok lemenni.)


Esetleg valakinek írtak fel ilyet/hasonlót? Volt mellékhatás? Illetve a legfontosabb, hogy folyamatos pszichológusi beszélgetés, kezelés mellett fog segíteni?


Köszönöm, ha elvolastad és tudsz segíteni! :)



2022. okt. 10. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:

az elején ált. felírnak szorongásoldót is mellé, hogy a kezdeti tüneteket tompitsák, kell egy 2-4 hét mire beáll.

nekem megnőtt tőle az étvágyam.

a pszichológus pluszban biztosan segíteni fog

2022. okt. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!