Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha azt mondom a pszichiateremn...

Ha azt mondom a pszichiateremnek, hogy nem akarok/nincs már kedvem élni, akkor a zartra kerulok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 13:53
 1/4 A kérdező kommentje:
És onveszelyessegen kívül milyen okkal kerülhet valaki oda?
2022. okt. 16. 13:55
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Ez nem ennyire egyszeru. En is mondtam mar ilyet, ugyan csak pszichologusnal, de nem kerultem korhazba ezzel, csak ketsegbe voltam esve, de szepen kibontottuk, hogy miert, hogy van ez, mi a baj stb :D

O az orvos, gondolom ismer, ezalapjan fog donteni, hogy szukseges-e a bentlakasos kezeles. De nem tudom miert annyira a zart a cel, nyiltra is felvehetnek, szerintem az jobb is lehet.

De ezt majd az orvos eldonti. Lehet, hogy beutal, de lehet, hogy nem. Az is lehet; hogy szarik ra, foleg, ha allami, el tudom kepzelni ezt is a mai rendszerben.

2022. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Ezért még nem valószínű, hogy zártra küld, de biztosan fog segíteni.
2022. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor hogy kerülhet valaki a nyiltra/zartra?
2022. okt. 16. 14:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!