Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bűncselekmény elkövetője,...

Bűncselekmény elkövetője, akiről megállapítják, hogy valami miatt beszámíthatatlan...?

Figyelt kérdés

Csak azután kerülnek be pszichiátriai intézménybe, miután megállapítják róluk orvosilag, hogy nem beszámíthatóak, vagy már a gyanúnál átszállítják őket pl. az előzetes letartóztatásból?

Van külön létesítmény, ahova kerülnek, vagy egy szimpla pszichiátria fogadja őket?

Ahová kerülnek, van látogatás? Látogatás során milyenek a biztonsági körülmények? A látogató szoba közösségi, mások is vannak, vagy elszeparáltan találkozik a látogatóval?


Ha valaki tud egy vagy több kérdésre válaszolni, annak megköszönöm. Kutatómunkához lenne, de nehezen találok neten ilyenekről infót. :)



2022. okt. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Menj el az IMEI-be, szerintem ott a portás is tud válaszolni a kérdéseidre.
2022. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az iskola kötelez kutató munkára szólj az igazgatónak hogy tegye fel a kapcsolatot a másik igazgatóval . Csak úgy nem fognak beengedni sehová se beszélgetni.
2022. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Író vagyok, nem iskolai kutatómunka.

Nem azt kérdeztem, hogy beengednek-e beszélgetni, hanem hogy akinek van ilyenben tapasztalata, leírná-e...

2022. okt. 18. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam, hogy ha nem egyértelmű, hogy beszámítható volt-e, akkor az IMEI-be viszik megfigyelni, hogy döntésre jussanak. Nem tudom, hogy másova vihető-e e célból.
2022. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!