Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mióta megszületett a kisfiam...

Mióta megszületett a kisfiam (10 hónapja) és már nem abban a városban lakom ahol felnőttem elnyomottnak érzem magam! Depressziós vagyok, keressek fel egy orvost?

Figyelt kérdés

Szerintem szülés utáni depim van, mert nagyon ideges vagyok emiatt izzadok nagyonés rengeteget veszekszem a párommal!

Már azért is veszekszem rá amiért nem is kellene! Mielőtt nem volt gyerekem imádtam a babákat most meg a saját gyerekem sírása idegesít!! Szörnyetegnek, rondának, idegbetegnek, tudatlannak érzem magam! Mi lehet ez?


2008. dec. 23. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Szia,ez biztosan szülés utáni depresszió! Keress fel egy orvost gyorsan! Elsősorban a baba miatt,+ magad, és a párod miatt is. Mindegyikőtöknek szüksége van egy kiegyensúlyozott anyára, társra! De főleg a picinek, mert bizony érzi rajtad, ha ideges vagy! Átveszi ő is és nyűgös lesz tőle, te meg tőle....stb. Nem jó ez így Senkinek! Tényleg kérj segítséget, ezen nincs mit szégyellni!! Üdv.
2010. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja most olvasom 2008-as...reméllem minden jóra fordult..
2010. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!