Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha gyanakodnátok egy konkrét...

Ha gyanakodnátok egy konkrét személyiségzavarra (pl. illik a leírás), kivizsgáltatnátok azt magánban, csak hogy tudjatok róla?

Figyelt kérdés
(A TB-t tegyük félre, egyszer kibírjuk.) Változtatna bármin egy valós válasz? Vagy lehet, hogy csak beképzeljük?

2022. okt. 23. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Én szívesen elmennék, hogy rajta vagyok e valami spektrumon, pl ADHD, mert elég sok olyan tünetem van. De lehet csak simán különlegesen gondolkodom...

Igazából kicsit megnyugodnék tőle.

2022. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nekem vannak problémáim. De soha nem mondanám el szakembernek. Amit 1x elmondasz,annak nyoma van. Visszakereshető, bno kód jár vele. Nincs az az Isten.
2022. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez sajnos nagyon igaz, ezért írtam hogy magán, hátha az kulturáltabb, ha már fizetünk.

Én is pár éve egyszer túl őszinte voltam, nem tudtam mit érdemes elmondani és mit nem, és az elmondott információm nagyon nagyon el lett túlozva. Megkaptam hogy pszichózis, de én utána úgy éltem, hogy se azt nem tudtam hogy mi az a pszichózis, se azt, hogy nekem ez papíron van, tehát kevesebb közöm nem is lehetne hozzá. Egy balul sikerült napomon aztán a rosszakaróim ezt a papírt odanyomták azokhoz akikhez kellett, és minden további nélkül beszállítottak merthát "pszichózisos beteg". Amióta ez volt, nem tudok nem beképzelni magamnak mindent, miközben nem vagyok biztos az igazságban. Ez pedig hol fontos nekem, hol nem, de mindig nagyon szörnyű.

2022. okt. 23. 16:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!