Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséget felerositheti...

Pánikbetegséget felerositheti a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Voltak szorongásos problémáim szinte egész életemben, de mindig tudtam kezelni gyógyszer nélkül, pszichológus segítségevel. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, most járok a második levél vége felé és mostanaban egyre többet és erősebben szorongok, fáradékony és ingerült vagyok. Most már olyan szinten, hogy itt ülök az ágyon és panikolok, hogy strokeom van, mert olyan furcsán érzem magam... Kézzel fogható stroke tünetem nincs, egy ponton bizsereg a fejem, talán ennyi... Az elmúlt napokban enyhe fejfajasom volt, meg alig tudtam nyitvatartani a szemem pedig aludtam eleget. Meg most már bebeszéltem magamnak mindent...már izzadok meg zsibbad az arcom. De amikor sikerült elterelni a figyelmem jobban voltam és most megint. Úgy érzem, hogy a szorongásom erősödött, de közben meg az is bennem van, hogy a fogamzásgatlo okozhat agyverzest, bár a doki kivizsgalt mielőtt felirta nekem és elvileg nem vagyok rá hajlamos.. Volt akinek ilyen mértékben erősítette a gyógyszer a szorongását vagy valami komoly bajom lehet? 23 éves lány vagyok
2022. okt. 25. 04:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok,ugyhogy pánik volt csak hála istennek. De a fogamzásgatlo okozhatja? Illetve elég depressziósnak is érzem magam mióta szedem a gyógyszert pedig nincs rá okom, rendben van az életem
2022. okt. 25. 05:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a neve a tablettának? A betegtájékoztató említ ilyen mellékhatást?
2022. okt. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lyndinette. Depresszió szerepel a mellekhatasok között, de sokan szedik a környezetemben és nem tapasztaltak ilyesmit, azért érdekel hogy esetleg van-e valakinek személyes tapasztalata ezzel kapcsolatban
2022. okt. 25. 06:17
 4/5 anonim ***** válasza:
orvosoddal konzultálj. trombózishajlamod nincs?
2022. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy nagyon gáz gyógyszer. Nekem legalábbis az volt.


Az én tanácsom,hogy cseréld le.

2022. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!