Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Társfüggő vagyok ezért pszicho...

Társfüggő vagyok ezért pszichológushoz fordultam. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Milyen módszerek és kérdések jöhetnek elő pl.? Tudom hogy ez sok mindentől függ szóval csak általánosságban kérdezem. Illetve mennyire lehet sikeres ez a fajta terápia? Gyűlésekre jártam régebben, a pszichológus terápia elkezdése után ismét szeretném azt is folytatni.

2022. okt. 29. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Hú, ez nagy döntés és lépés! Gratulálok 👏 🙂

Elvileg a gyerek kort fogja bintogatni, múlt kapcsolatait, kiváltó érzéseket stb...

2022. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%
Ha megvan a hang a terapeutával, megmozgat a terápia, akkor ez a leghatékonyabb módszer. Nem tudjuk, nálad mit alkalmaznak majd. Eleinte csak beszélgetés. Az érzéseiddel kell dolgozni, a konkrét tárgyi valóság, a környező személyek csak a díszlet. Ha a terapeuta sarkos véleményeket mondana, ítélkezne, minősítene, akkor le kell váltani.
2022. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!