Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírkóztok meg azzal...

Hogyan bírkóztok meg azzal hogy ha hibáztatok és csomó ideig érezni fogjátok a hibátok súlyát?

Figyelt kérdés
Volt egy egyetemi kurzusom ahol nem töltöttem ki egy tesztet és ezáltal buktam az aláírást, igen az én hibám volt tudom hülye voltam, rosszul kell éreznem magam, de emiatt csúszok még egy évet, úgy hogy amúgy is csúszok, egyáltalán nem így terveztem, és most gondolhatok majd erre a kövi 1 évben, kísér a szégyenem. Hogyan viselitek az ilyeneket?
2022. okt. 31. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, lep tovabb, valtoztatni mar nem tudsz, megtortent, tanultal belole, ne marcangold magadat tovabb teljesen felesleges. Hidd el, vannak fontosabb dolgok is az eletben, lehet most azt hiszed nem, de ez nem tragedia, ez csak egy egyetem. Nem azert irom ezt, hogy lekicsinyitsem a problemadat, de emiatt felesleges stresszt ne okozz magadnak.

Ne szegyenkezz, egyaltalan nem szegyen ez, csinalod szepen es meglesz, masokkal meg ne foglalkozz, csak magaddal, csak az szamit

2022. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hibáztam egy nagyot. Legalábbis magamhoz képest nagyot! Két évvel ezelőtt irkáltam egy férfinek a facen, egy faluban lakunk. Egy csomó butaságot hogy össze jöhetnénk, ő meg én. Azt reméltem hogy megszabadulok anyáméktól! Sajnos nem gondoltam bele abba, hogy utána milyen kellemetlen érzés lesz. Nem tudom mi ütött belém! Ő nem írt vissza. Ennyi a történet, és jó lenne vissza csinálni. Van egy két dolog az életemben, amit még magamnak sem tudok meg magyarázni. Amikor az ember olyan mentális állapotban van, akkor nehéz józanul gondolkodni. Csak bocsáss meg magadnak.
2022. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Full nem érdekel.


Hibáztam. Oké. Megtörtént, ez van, az élet megy tovább.

2022. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!