Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik volt számodra a legross...

Melyik volt számodra a legrosszabb antidepresszáns? Mit okozott?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mirzapin és anorgazmiát.
2022. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Dulodet. (Székrekedés, hízás, libidó csökkenése)
2022. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Anafranil (Konstans szédülést, és bizonytalanságot, teljes szexuális diszfunkciót, zavartságot, feledékenységet és körülbelül zombi voltam tőle)
2022. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Escitaloprám: Alvásparalíziseket.
2022. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Citalopram.
2022. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Paroxetin: hízás 20 kilo
2023. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a mirzaten-t szedem. Elvileg ettől el lehet hízni mert étvágyat csinál, gyakorlatilag én nem vettem észre. Volt libidó csökkenés, de az elmúlt. Anyit érzek, hogy amikor beveszem akkor 1-1,5 órán át kicsit szédelgek és enyhén elállmosodok.


Az első 2 hétben egész más volt. Egész nap szédelegtem, lóbáltam a lábam és néztem. Próbáltam rájönni, hogy miért mozog ha lóbálom. Aztán mély depreszióba estem, semmi nemérdekelt és mindenki hagyjon békén, utána örjöngtem, törtem, zúztam és ha valaki egy rosz szót szólt hozzám az nem tette zsebre amit kapott és az első 3 hétben a libidó nulla volt. Amikor beveteltem nem enyhe állmosságoz éreztem hanem beestem az ágyba és ha nem hagytak aludni adig hisztiztem amíg békénhagytak. Utána 10 órán át aludtam.

2023. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!