Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valamikor úgy döntenék...

Ha valamikor úgy döntenék hogy váltok magánpszichiáterre, mivel kell számolni?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy annak ellenére, hogy fizetek nem kapok jobb ellátást mint az SZTK-ban?

Mert ha esetleg sikerülne olyan valakit találni aki profi és érti a dolgát akkor talán megéri.

Csak mi van akkor ha valami történik és nem lesz pénze az embernek, hogy finanszírozza


2022. nov. 6. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Vsz. az állami egészségügyi rendszerben is jó szakemberek dolgoznak. A szűk keresztmetszet az idő. Az "SZTK" pszichiátereknek alkalmanként általában max. negyed órája jut egy betegre, ami arra elég, hogy kikérdezze és gyógyszert írjon.

Magán pszichiáternél több idő jut a terápiára. Egy óra 16-20 eFt, de találkoztam már fél óra/10 eFt-os magánrendeléssel is.

2022. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Épp az előbb néztem ennek utána én is, basszus, brutál árak vannak... 27e lenne az első alkalom annál a nőnél, akit én találtam nemrég. És ahogy írod, rengeteg a kókler még így is. Jöttem már én is ki olyan feldúltan pszichológustól, hogy a fél várost felrúgtam volna (nem, nem azért, mert valami traumába nyúltunk bele, hanem mert olyan ártalmas üléseink voltak). Ott is hagytam a 3. alkalommal.
2022. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!