Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikortól számít a szorongás...

Mikortól számít a szorongás betegségnek?

Figyelt kérdés

Például ha valaki nem tud megnyugodni, ugyanazok a rossz gondolatok kínozzák, nehezen tud kimenni a házból, fél az emberektől akkor már betegségnek számít?

Én már nem tudom eldönteni, mert mindig azt mondják, hogy akarattal le lehet győzni, másnak nagyobb problémái vannak stb. De nekem mégse megy hiába próbálom ez a nyomasztó, rossz érzés, idegesség sose múlik el, ha van is pár jobb nap, mindig visszaesek. Már arra is gondoltam meg kéne halnom, ha ilyen nyomorult ember vagyok, hogy nem tudom normálisan élni az életem.

Orvoshoz fordulni is félek, mert lehet, hogy nem hisz nekem, azt mondja csak hiszti, nem elég súlyos.



2022. nov. 8. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Pedig ez csak rosszabb lesz ha nem kérsz segítséget. Igen, pszichés beteg vagy. És mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.
2022. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Igen, ez már betegségnek számít, mert korlátozza a napi normális életviteledet.


Amíg nem fordulsz orvoshoz, miért gondolod ki előre, hogy mit fog mondani...????? Ez is csak a szorongás "terméke".

2022. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Innentől.
2022. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
36%
Fordulj orvoshoz mindenképpen. Ha elmondod mi a problémád nem fognak kisemmizni. Mindennek van valami kiindulási gyökere.
2022. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Két könyvcím: "A szorongás feloldása" "Felfelé a lejtőn". Ursus l. kiadó.
2022. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mik ezek a lepontozások??? xddddd agyhalottak vagytok
2022. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!