Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős hatású természetes nyugtató?

Erős hatású természetes nyugtató?

Figyelt kérdés

5 hónapja generalizált szorongásom van, homeopátiával, relaxációval, pszichológussal próbáltam javulni. 2 hónap nagyon szépen javultam.

Viszont visszaestem, most az orvostól kaptam Medazepam teva gyógyszert, ami nagyon jó, megszűnt minden gondom. 1 hétre kaptam szedni, le kell tennem hamarosan…. Folyamatosan dolgozunk pszichiáterrel, pszichológussal a gondjaim megoldásán de már egyre többet fáj a gyomrom. Szeretnék természetes nyugtatót szedni, de olyan ami erősebb. Addig amíg jobban nem leszek. Szívesen fogadnám azon tanácsát aki generalizált szorongástól szenvednek :) Köszönöm szépen!


2022. nov. 12. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A növényi alapú cuccok a természetes nyugtatók, de ezek nagyon gyengék. Amúgy is, de a gyógyszerekhez képest meg pláne. Természetes módszerek közül nekem nagyon bevált a séta, a figyelemelterelés, és a nyugis könyvek, filmek, zenék. A homeopátiát engedd el, ordas nagy kamu, és lehúzás.
2022. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Én már annyi mindent kipróbáltam és megbukott. Épp ezért szeretném “átverni” az agyam, hogy szedek valamit, és az jó lesz. Sajnos nem élhetek örökké nyugtatón. Ez az 1 het maga volt a mennyország, végre tudtam enni, nem volt hangulatingadozás, mintha normális életem lenne.
2022. nov. 12. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A növényi alapú és lehet jó pl. fű, csak azt ilyen elmaradott helyeken még a gyógyászatban sem használják.

Valami orvos mondta, hogy az alkoholnál nincs jobb stresszoldó de nem azért mondtam hogy igyál. Esetleg alkoholmentes sör jó lehet, a komló nyugtató hatású.

2022. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretem a piákat, nem is szoktam inni. De néha emellett a nyugtató mellett is érzem mintha nem lennék teljesen “józan”. Furcsa érzés. De legalább nincs szorongás.
2022. nov. 12. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Antidepi lehet esetleg jó. Pregabalin is. Azt csak generalizált szorongásrs adjak.

Atarax is nyugtató, de nem okoz függőseget, mert antihisztamin. Nem benzó, mint a többi.

2022. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fű, pia
2023. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utolsókat hanyagolom inkább köszönöm :)
2023. júl. 27. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!