Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Min változtassak , hogy ne...

Min változtassak , hogy ne érezzem magam ilyen szarul?

Figyelt kérdés

Nagyon elbaszottnak érzem magam.Nagyon ingadozik a hangulatom.

Úgy érzem egyre jobban csúszok le mentálisan.Hónapokkal ezelőtt , tervezgettem ,hogy elköltözöm otthonról , új munkát szerzek stb.

Ezek a tervek jó érzéssel töltöttek el.Aztán megis valósítottam.

Egy nagyon pici lakást béreltem.Lett új munkám.

De nem érzem, hogy jobb lenne az életem.Nagyon egyedül vagyok.Nem nagyon akarok senkivel beszélni erről, inkább csak magamban sírok néha😂

Szerintem 21 éves lányként nem így kéne élnem, hogy nem tudok mit kezdeni magammal…Csak a masszív szorongás van velem


2022. nov. 14. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Nálam is ezvolt mikor elköltöztem otthonról. Nem a megszokott környezetben vagy, nem ismersz senkit, nincs meg a biztonság érzése.

Menj ki, csinálj magadnak programot, a lényeg hogy szerezz ismerősöket, barátokat, foglald el magad. Nekem még a munka segített, addig sem voltam egyedül otthon a szorongásommal.

MeetUp applikáció is segíthet. Ott vannak csoportok meg programok.

Ja és menj sportolni. Az is nagyon sokat segít.

2022. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Először is gratulálok, hogy el tudtál költözni! Ez óriási eredmény szerintem! Ünnepeld meg, menj el egy étterembe és hívd meg magad valami finomra!

Ha szeretnél kosárlabdázni, és a fővárosban élsz, akkor írj. :-)

Próbálj meg minél több élményt szervezni magadnak. Ne törődj azzal a részeddel, ami visszavonulna! Erőltesd ezeket. Érdeklődésed alapján menj elő előadásokra, klubokba, közösségekbe.

Az Ursus librisnek vannak jó könyvei, pl A szorongás feloldása, Felfelé a lejtőn. Ezek elég jók!

49f

2022. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!