Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ongyilkossagi hondolatok...

Ongyilkossagi hondolatok ellen mit tegyek? Szedek gyogyszereket de ezek ellenere is allandoan csak azon kattogok hogy kinyirom magam most akkor mit csinaljak mar magam sem.tudom?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 00:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Pszichoterápiát javaslok. Gyógyszermódosítást.
2022. nov. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Tetováltasd magadra 2Móz. 20,13-at! Ha meg nem hiszel benne, akkor meg nem tök mindegy? Akkor mit számít neked a halálod?
2022. nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Kezdj valamit az életeddel! Tűzz ki olyan célokat amikért küzdeni kell és nem vánszorogni.
2022. nov. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Súlyos depresszióval a vánszorgas is kihívast jelent.


Bentfekvős, terápiás intézmény is segíthet

2022. nov. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%
Idd le magad egy 40forintos whiskey-vel.
2022. nov. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Felháborító ilyet írni szenvedő, súlyos betegnek.
2022. nov. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az alkohol nrm jo tapasztalat. Attol vagy detoxba vagy rendorsegre kerulok. Befekudni sehova se fekszek muszaj dolgozni mert nincs ki eltsrtson.

Hat modositottqk emeltek az antidepit de nem jo . Majd kerek masik gyogyszert akkor magan orvosra nincs penz tb altal meg orulhetek hogy egyaltalan van mrg valaki ..

2022. nov. 19. 06:17
 8/15 A kérdező kommentje:
Celjaim lennenk de azok szamomra megvalosithatatlanok dzoval ennyi az illuziokat meg kergesse akinek hat anyja van csoro vagyok beteg nem kellenek kutyanak se szoval ennyi a fiatalsagom most repul el szepen a fejem felett mindennap dolgozok hogy szamlakat lakast kajat fizessem es szivahtom a pesti szmogos levegot banatosan egyedul maganyosan mikor a korombelieknek haz cslad asszony gyerek stb van. Masik bajom mivel a draga csaladom oseim is selejtesek igy en sajat gyereket alapbol nem akarok nehogy tovabb adjam ezeket a remek geneket es az o elete is szenvedes legyen. Szoval tobb okbol verzik ez a seb. Hiaba gyogyeszerez3k szarul vagyok hiaba voltam napi szinten full alkesz szarul.voltam hiaba folgozok ejjel nappal csoro vagyok hiaba szeretnek rendes baratnot nem kellek akkor milyen celokat kergess3k kozel a 30 hoz nekem mas n3m kell de pont ez ami nem valosulhat meg egy ilyen selejtes nyomorult szamara mint en vagyok ennyit errol. Ja sajat hazra gyujtsek honnan szedjek 40 milliot 80 eves koromra se gyuln3 ossze szep lakasra vagy hazra akkor milxen celjaim legyenek ugyanmar ilyen illuziokat kergettem en a tizen3ves koromba deamire vagynek az sajnos offos engem meg az hogy v3szek egy cipot esetl3g 3lmegxek egyedul nyarqlni a balatonra vagy mozizok egyet vagy discozok 3gyaltalam nem erdekelenek. Szoval akkor szenvedek mig birom azt t3meto ennyi az en sorsom ja ist3nben m3g n3m hiszek kapja be a tokomet azt.
2022. nov. 19. 06:24
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmi célod és ezért ráérsz ilyen hülye dolgokra is.

Dolgozz rendesen és tűzzél ki célt magadnak amiért harcolni kell és elfelejted ezeket.

Persze a gyógyszertől nem is csoda hogy ilyen gondolatod van, az csak a gyógyszer cégeknek segít.

2022. nov. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
"Mert mit használ ugyanis az embernek, ha az egész világot megnyeri magának, de élete veszendőbe megy?" Márk 8,36
2022. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!