Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ihatok kis alkoholt ha estulic...

Ihatok kis alkoholt ha estulicot szedek?

Figyelt kérdés
1 mgt veszek be esténként hogy tudjak aludni. Lehet hogy iszom előtte egy két sört vagy bort? Vagy inkább akkor aznap ne vegyem be?
2022. nov. 24. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Keress ra neten a nevere es ott leirjak majd a tajekoztatoban hogy szabad-e vagy nem.
2022. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
"Mivel az alkohol és az Estulic központi idegrendszeri nyugtató hatása összeadódhat, a gyógyszer szedése alatt alkoholos italt fogyasztani tilos!"
2022. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ritka az a gyógyszer ami mellé ihatsz.


Ha fel kellene magamtól sorolnom nem is jutna eszembe csak olyan mint pl szemcsepp vagy orrcsepp.


Talán fájdalomcsillapító után pár órával mértékkel lehet még inni.

2022. nov. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Én ittam már mindenre, 2 sör nem árt, max jobban alszol :D
2022. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem többségnél az van leírva, hogy nem szabad, ezzel is a forgalmazó levédeti magát.


Minek vállalja be a te alkoholfogyasztásod általi esetleges kockázatot, ha történik valami.

2022. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!