Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stilnox altatóról tapasztalat?...

Stilnox altatóról tapasztalat? 2 éjszakát aludtam vele és most reggel már úgy keltem, azt se tudtam hol vagyok, nem emlékszem az előző napra és nagyon szédülök is.

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne piálni mellé. Nekem sosem volt bajom a Stilnoxszal.
2022. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ittam semmi alkoholt, sem mást...
2022. nov. 24. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Más gyógyszert szedsz mellé esetleg?
2022. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány órát aludtál? Lehet, hogy túl keveset, és még hatott az altató, mikor felkeltél?
2022. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Hát, ott más gond lesz. A stilnox csak az elalvást segíti, nem fog órákra kiütni.

Én voltam úgy vele, hogy hajnali fél egykor vettem be, mert nem tudtam elaludni, de négykor kelnem kellett.

Simán felkeltem négykor ahogy szoktam.

2022. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Antidepresszánst szedek, mást nem. 8-9 órát aludtam kb.
2022. nov. 24. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerre veszed be az antidepresszánssal? Én reggel veszem be az szerotonin-visszavételgátlót (Rexetin), a Stilnoxot meg csak nagyritkán, lefekvés előtt.

Illetve az is kérdés, h milyen antidepresszánst szedsz pontosan. Nézd meg annak is, meg a Stilnoxnak is a betegtájékoztatóját részletesen, h milyen kölcsönhatások lehetségesek.

2022. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es: ez jó ötlet. Nem egyszerre veszem be, amúgy Sertraline-t szedek. De hagyom a Stilnoxot inkább, mert tényleg kb. önkívületi állapotba rakott:D
2022. nov. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!