Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt ilyen Frontintól másnak is?

Volt ilyen Frontintól másnak is?

Figyelt kérdés
Régebben néha szedtem frontint, 0,5 mg-ot, ha szükséges volt. Most jó ideje egyáltalán nem szedtem, de tegnap este alváshoz bevettem 0,5 mg-ot. Reggel ahogy felkeltem, ki sem bírtam kelni az ágyból, annyira szedultem és ez azóta is tart.. ilyen forgó (vertigó) szédülés és erre ment el az egész napom, még a boltba sem tudtam lemenni. Kicsit mintha már enyhült volna, de nem múlt el és szinte csak akkor nem érzem, ha hanyatt fekszem. Ahogy felállnèk vagy bármit csinálnék, azonnal elvesztem az egyensúlyom és forog minden. Ez meddig fog még tartani? Mikor múlik el? Már rég ki kellett volna menjen a hatása belőlem. Többet egyet sem veszek be az tuti. De nem is értem, korábban sosem éreztem ilyet tőle..
2022. nov. 25. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nyugtató miatt, inkább fülben a porc leválása okoz ilyen jellegű szédülést. Nekem bő 1 hét volt, mire elmúlt.
2022. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az mitől van? Ilyennel menni kell orvoshoz?
2022. nov. 25. 20:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!