Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem vagyok már fiatal, és...

Nem vagyok már fiatal, és most járok pszihológushoz terápiába. Egyedül maradtam. Lányom nem szereti amilyen vagyok. Rájöttem hogy gyenge, önállótlan, gyáva ember vagyok, nem takarékoskodom, kapkodva és rosszul döntök. Mi módon tudnék változni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Lehet,hogy a pszichológus fog tudni ezen segíteni!
2022. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Minden rosszindulat nélkül: Ha a pszichológus nem ad neked hasznos válaszokat ezekre a kérdésekre, keress másikat.
2022. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is inkább a pszichológusoddal kéne ezeket megbeszélni, ezért is jársz hozzá. Ezek egyike se olyan, amiben mi ismeretlenül pár mondatban tudnánk segíteni neked. Ez egy folyamat.

Ha sikerül jó irányba változnod, valószínűleg a lányoddal való kapcsolatodon is segítene.

2022. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos néhány pszichológus kidobott már. Rájöttem ugyan mi bajom, de alig változom. Dependens személyiségzavar. Hátha van valami tippje valakinek saját tapasztalatból? Minden apróság segít. Eléggé kétségbe vagyok esve.
2022. nov. 28. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Szeretet
2022. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!