Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hallottam, ha valaki...

Azt hallottam, ha valaki sokáig fenntmarad, akkor elgezd halucinállni. Én közel 32 órát maradtam fenn, és nem láttam semmit. Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én már volt hogy 60 órát is, de semmi nem volt. állítólag sokkal tovább kell, de akkor már inkább nyomok valami varázsgombát.
2010. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha én minden éjszaka csak 6-7 órát alszok, aztán pénteken későn (éjfél után) fekszek le, akkor apró mozgásokat szoktam látni, mintha valami állatok rohangálnának a szobában, vagy forog velem a világ, és néha hallom is, ahogy valaki beszél hozzám, csak sosem értem teljesen, hogy mit mond. (Ez hallucinációnak számít?) Szerintem ez a dolog teljesen egyénfüggő, és fiatalabb korban, amikor több alvásra van szüksége az embernek, gyakrabban előfordulhat.


L/16

2010. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
L/16 tökéletes példákat írtál a hallucinációra, nekem is vannak ilyenek! Sőt, ozorán kb 65-70 órát fent voltam és a zenében hangok beszéltek hozzám! Olyan volt az egész, mintha mindenki rólam beszélne és nagyon paranoid gondolataim voltak! Láttam az árnyékokban mozgolódó embereket, kis fényes pontokat! ÉS ezt az okozta hogy nem aludtam!
2010. okt. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nagyon súlyos betegség miatt 2 hónapra kórházba kényszerültem. Insomniát is diagnosztizáltak, haluztam, félrebeszéltem, könyörögve kérlek, ne akarj átélni efféle dolgokat, ez nem játék, ebbe bele lehet halni, és én altatóval sem tudtam aludni, találj más hobbit, amivel rekordot lehet felállítani
2010. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt rekordról?
2010. okt. 1. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, éjjel utaztunk autóval, nem aludtam, nagyon álmos voltam és az úton helikoptereket láttam, elég ijesztő volt.
2010. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj így hallucinálni, mert nagyon ijesztő!
2010. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!