Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Transznemű lennék?

Transznemű lennék?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodtam rajta, s nem érzem jól magam a testemben, viszont mindig elterelem a gondolataimat, próbálok úgy gondolkodni hogy ezt az egy életed csak éljem le "normálisan".

Általában amikor számomra kínos valami és nem szeretném hogy kiderüljön nagyon erőltetetten próbálom mások tudtára adni hogy én nem vagyok olyan, mert kínosnak érzem azt a témát, s valaki felhozta nekem többször is ezt a dolgot, mindig nagyon zavarba jöttem, s próbáltam bizonyítani hogy mennyire nőies vagyok. Azon gondolkodom ha ennyire zavarba hoz a téma akkor lehet benne valami hogy transznemű vagyok?

Azért nem zavar annyira a mindennapjaimban a dolog mert az utóbbi időben már inkább csak "túlélek" köszönhetően a depressziómnak, így nem igazán számít nekem ha az vagyok. Nagyon kínosan érzem magam ezzel kapcsolatban.



2022. dec. 5. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Ebből egyáltalán nem úgy tűnik.

Viszont el kellene menned pszichológushoz a depresszió miatt, ott erre is kaphatnál választ.

2022. dec. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

[link]

Ezt olvasd el, utána térjünk vissza a témára. 😉

2022. dec. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Ha depressziós vagy, akkor az bőven elég ok, hogy ne érezd jól magad a bőrödben.

Illetve ha valamit bizonygatni kell az önmagában kellemetlen helyzet, függetlenül a témától, úgyhogy emiatt is természetes, hogy kellemetlenül éreztem magad.

Szóval semmi sem utal arra, hogy transznemű legyél.

2022. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12%
Ki akarja beléd beszélni, hogy transznemű vagy?
2022. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!