Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus, ha nem...

Egy nárcisztikus, ha nem kapja meg az általa elvárt "ellátmányt", mit tesz?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatról van szó, tehát elhagyni nem tud, én sem őt.

2022. dec. 5. 10:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
22%
Ez engem is érdekelne Kérdező. Ő ki neked?
2022. dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
7%
Hagyjuk már a k.va nárcisztikusokat. Ebben a világban már mindenki nárcisztikus. Amúgy 10 éve még simán csak beképzeltnek hívtuk. Semmi extra. nem kell hozzájuk külön szótár.
2022. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
8%
kiír egy kérdést.
2022. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#1. Az egyik Fiam

Ezért nem opció az elhagyjuk egymást.


#2. Nem mindenki az. Feltehetem úgy is a kérdést, ha Neked ez megnyugtató: Mi van akkor, ha egy beképzelt személy nem kapja meg az általa elvárt ellátmányt?

Így most tudsz rá válaszolni?

2022. dec. 5. 11:14
 5/34 A kérdező kommentje:

#3.

Akkor majd nézelődök a témában, hátha megtalálom valahol a kérdését! Köszi!

2022. dec. 5. 11:16
 6/34 anonim ***** válasza:
24%

Hisztizik, próbálkozik a szokásos nárciszos dolgokkal, amiket már hússzor olvastál a női oldalakon, aztán ha kitartasz, és látja, hogy tényleg nincs tovább, vagy eltakarodik dolgozni, vagy keres egy balekot.

Kettes, jól szólsz, én egy tőrőlmetszett nárcisz mellett nőttem fel, tankönyvbe illő példány, most pedig nem győzök röhögni, hogy minden ex nárcisz, ha nem kimondott ibolya :D Beszólogatott és/vagy kihasznált, már diagnosztizáljuk is. Sokszor a panaszos félnek erősebbek a nárcisztikus jegyei. Ettől még persze a kérdező nárcisza akár valódi is lehet...

2022. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kedves #6.


Az a gond, hogy szülő-gyermek kapcsolatról nem sokat lehet olvasni. Ha van is ilyen cikk, inkább azt a változatot taglalja, amelyikben a szülő a narcisztikus.


Meg tudom védeni azokat a lányokat, akiket kinéz Magának? Vagy ez már nem az én dolgom? Kell Őket figyelmeztetni?


Sajnos tényleg nárcisztikus jegyeket hordoz, de még nincs kimondva a személyiségzavar. Azért szeretnék segíteni, hátha nem is kell!

2022. dec. 5. 12:20
 8/34 anonim ***** válasza:
25%
Van egy jobb kérdésem: mit tesz az az ember, aki már annyira unatkozik otthon, és annyira nem tud mit tenni jó vagy épp rosszlétében, és közben rá van fixálódva 1-2 mentális betegségre? Segítek: kiírja a 786. ugyanolyan kérdését a gyakorira.
2022. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#8.

Sajnálom, hogy megzavartam a nyugodt életed a kérdésemmel!

2022. dec. 5. 12:26
 10/34 anonim ***** válasza:
10%
Én meg a sok lelkiismeretes válaszolót sajnálom, akik azt hiszik, igazi kérdésre válaszolnak, rohadtul nem ezt érdemlik. Amikor meg már a (feltehetően nem létező) gyereked is belevonod a fantazmagóriádba, az meg már egy teljesen új szint.
2022. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!