Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichiátriai betegsége...

Milyen pszichiátriai betegségekben jellemző az, hogy valaki felnőtt nő létére nagyon gyerekesen viselkedik, infantilis?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
C-PTSD, borderline.
2022. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Leginkább a hisztrionikus és a dependens.
2022. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Miben nyilvánul meg ez az infantilizmus?
2022. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
én inkább úgy nevezném hogy az a kivételes egyén aki pont leszarja a társadalmi normákat és mindenkinek egy "bazdmeg magad" jelet mutat, és azt csinál ami neki jól esik. Tisztelet az ilyeneknek ! :D A sok leírónak meg az előbbit üzenném én is :D
2022. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Előző vagyok és ez az előttem levő válaszolónak szól.

Nem, a nevén nevezett nő -merész vagyok, mert belrokkana egy becsületsértési perbe anyagilag!- komolynak tettette magát, valójában csak félt a környezete véleményétől. Mindenki, de komolyan midenki türelmes volt vele, mégsem tanult belőle!

Már a férje és a lánya is felvette ezt a szélsőságesen toxikus viselkedést... persze szigorúan azokkal, akik bíztak bennük! ,,Az idegen az utcán bezzeg mit szól, nehogy kinevessen!"-mentalitás is kőkeményen társult mellé.

2023. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!