Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Édesanyám mindig kevesebbre...

Édesanyám mindig kevesebbre tart,mint két testvéremet. O azt mondja nem,de én mindig ezt érzem.Lehet ettől megfelelő kenyszerem,szorongásom,és stb?többi lent.

Figyelt kérdés

Én vagyok a legfiatalabb a családban.

Van egy nővérem és egy bátyám.

Leginkább nővéremet szokta dicsérni.

Tudja jól,hogy anorexiás voltam,veszélyes állapotban.

Önmagamtol szedtem össze magam,nem segített senki.34kilosra fogytam és borzasztó volt.

Össze szedtem magam,aztán bulimias lettem.

Anya mindig azzal jött noveremnek amikor haza látogatott hogy jaj de vékony vagy kislányom,jaj főztem neked.

Nekem sose foz.

Bátyám 35 évesen eltartja,fent tart neki egy albérletet úgy,hogy nagyon átlag alatt keres,és mellette több műszakot vállal azért,mert bátyám skrizofren és nem képes szedni a gyógyszer,nem képes nyitni a világra.

Volt egy pár trauma az életemben amik miatt panikbeteg is lettem,és ocds.

Emellé túl érzékeny vagyok,és az eveszavar mindig meg van,amikor otthon vagyok.

Rossz,mérgező kapcsolatokba futok állandóan,amik csak leépítenek mindezt azért,mert nem bírok otthon lenni.

Félek a maganytol

Hogy bántanak.

Senki nem érti az eveszavaros részét se a dolgoknak.

16 éves korom óta dolgozok,meg úgy is dolgoztam,hogy panikolva mentem be a munkahelyre,vagy úgy,hogy bántottak lelkileg állandóan mert én mindig az a személy.voltam,aki bár borzasztó önbizalom hiányos elfedte azzal,hogy magabiztosnak tűnt,és őszinte vagyok,ami sok embernek nem tetszett.

Felmerem vállalni a véleményem és nem tudnak elnyomni.

Próbálok erős lenni,és valahol az is vagyok,csak nem értem hogy édes anyám miért értékel le ennyire.

Kijöttem külföldre dolgozni,egyből mondta egy hét és vissza jövök.Ennek ellenére 4 hónapja itt vagyok.

Tudom,hogy szeret,de annyira rosszul mutatja ki.

22 éves vagyok egyébként,lány.


2022. dec. 7. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem szeret. Minden jót az új életedhez, hátra se nézz!
2022. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező, először is sajnálom a rossz tapasztalataidat! Én úgy látom, hogy te nagyon erős vagy, hiszen egyedül ki tudtál jönni egy elég durva evészavarból, ami nem sokaknak sikerül. Ha egyedül helyt állsz külföldön, akkor ahhoz is gratulálok! Sokkal több erő van benned, mint gondolnád! Hogy édesanyád nem tart sokra, vagy úgy érzed, hogy nem szeret, az nem rólad, hanem róla szól. Neki is van valamilyen elakadása, amiatt nem tudja megadni azt, amire neked gyerekként szükséged lett volna. Érthető, hogy emiatt traumáid vannak. De! Már nem vagy kisgyerek, tudsz magadról gondoskodni, nem kell az édesanyád elismeresét keresned. Tudom, nagyon jól tudom, hogy ettől sosem tudunk igazán függetlenedni, a gyerekkori hiányok megmaradnak. De előtted áll az élet, és van erőd és tehetséged ahhoz, hogy olyan életet élj, amilyenre vágysz. Meríts magadból, a saját sikereidből energiát. Légy a saját "szülőd", bátorísd, dícsérd magad, tudatosítsd, hogy mi az, amit jól csináltál az életben. Ha valami nem sikerült, abból vond le a tanulságot, és próbáld legközelebb jobban. Sok sikert kívánok neked az életben!
2022. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!