Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek az emberektől viszont...

Félek az emberektől viszont biztonságiőr vagyok, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz ez a helyzet tudom!

,,Minek mész biztiőrnek ha félsz??”

Tudom tudom.. nem mindig volt ez így.. egyre csak erősödik az emberek iránti félelmem!

Ha olyan dolgot csinál az illető amit nem szabad félve megyek oda hozzá hogy fejezze be vagy inkább oda se megyek! Legyen az fiatalkorú, felnőtt ugyanúgy tartok tőle hogy bántani fog vagy megaláz!

Egy iskolában dolgozok biztonságiőrként egyébként!

Hogyha beszólok az egyik gyermeknek (jogosan) akkor majd felhívja a csodás apját aki majd jól ellátja majd a bajomat :D

Vagy hogyha valamelyik gyereknek bejön apja/anyja akkor ugye nekem a covid óta ki kell őket küldenem amit ismét nem merek mert nem egy vitám volt már ebből..

Utálom magam ez véget.. munkahelyet nem szívesen váltanék mert jelenleg nincs jobb és amugyis szeretem csinálni! Csak ez a félelem ne lenne bennem!! Munkahelyen kívül is ugyanúgy tartok mindenkitől!

Pszichiáterhez meg nem merek elmenni mert megfogja tudni a munkahelyem és kirúgnak…

Mit tanácsolnátok nekem? Szerintetek is gáz vagyok?

Köszönöm ha elolvastad!!

23/f



2022. dec. 8. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Én mindig úgy adok magamnak erőt, hogy egy filmbe képzelem magamat, hogy én vagyok a legerősebb szereplő, és hát nekem bejött ez a módszer.
2022. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mpróbálj ki valamilyen küzdősportot hátha az ad némi önbizalmat.
2022. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!