Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő most a várólista...

Mennyi idő most a várólista Tündérhegyen?

Figyelt kérdés

Szombaton voltam első interjún, azt mondták, nem valószínű, hogy február előtt felvesznek, de mégis jó lenne valamire készülni. Előtte egy hónappal azt mondták, hogy ha január elején megyek vissza, január végére már valószínűleg sorra kerülök.


Volt valaki, aki az elmúlt fél évben ment? Mennyit kellett várnia?



2022. dec. 19. 19:54
 1/2 Napsugár987 válasza:
Szia, en sulyos depresszio miatt kerultem volna fel. Az interju valamikor telen volt (tavaly) december-januar kornyeken ha jol emlekszem es ott megmondtak egybol, hogy felvettek es legkozelebb azert keresnek majd, hogy masnap menjek fel bekoltozni. Április közepén hívtak, hogy mehetek.
2023. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az nem kevés, akkor az legalább 3 hónap volt :(. Én másféllel számoltam, ezek szerint túl optimistán.
2023. jan. 12. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!