Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok az elítélésről?

Mit gondoltok az elítélésről?

Figyelt kérdés
Elkapott újra az érzés. De már nem akarok segítséget kérni senkitől. De nem szeretném ha felboncolnának.. Már annyira unom hogy mindenki lenéz engem, hogy annyira dühös vagyok, hogy nem félek megtenni! Eddig a bizonyítási vágy tartott életben. De már az sem érdekel. Mindegy hogy mennyit bizonyítanék, akkor sem tartanának többre. Mert roma származású vagyok!! De nem vagyok sötét bőrű. És nem tartom magam annak! Én nem szültem egy darab gyereket sem, a többi roma asszony a faluba, nekik van, hat a másiknak tízen valamennyi. Én 36 vagyok, egyedülálló, rendes nő. Nem fialok mint a többi. És nem ba###ok. Nem iszok, már nem is cigizek. Mégis lenéznek engem. Meg nevetgélnek rajtam a parasztok is meg a cigányok is! Köpésbe sem néz engem senki sem. Nem éri meg így élni??!

2022. dec. 22. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Más emberek miatt nem éri meg megölni magad. Inkább legyél örökre magányos, mint sem, hogy megöld magad. Az mondjuk már egy jó kezdet, hogy nem akarsz másoknak megfelelni, mert nem ia fogsz soha tudni, LEHETETLEN. Törődj csak magaddal. Illetve érdemes lenne inkább egy másik közeget keresned, ha a mostani ennyire romboló. Költözz el, vagy nem tudom.
2022. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Pszichológussal beszélj! Ezek a lenézés érzések csak a fejedben léteznek.
2022. dec. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, sosem fogok "megfelelni" senkinek. Pedig sokáig azt hittem hogy lehetséges!
2022. dec. 22. 10:50
 4/21 A kérdező kommentje:
A pszichológus is azt vizsgálta hogy milyen téren és mennyire vagyok intelligens.
2022. dec. 22. 10:53
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Engem pl már nem érdekel hogy lenéznek. (Mondjuk engem leginkább a múltam miatt néznek le, és mindenki beletett egy skatulyába.) Viszont már nem érdekel hogy mit gondolnak rólam, csak haladok a saját utamon lesz-amilesz alapon.

Szerintem te se foglalkozz mások véleményével, és ne hasonlítgasd magad másokhoz. Kb ennyi. Mást erről nem nagyon tudok írni...

Mind tök más életet élünk. Egyszerűen lehetetlen belelátni valaki máséba. Az egésszel nem érdemes foglalkozni.

2022. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Értem én hogy nekik jól esik rajtam nevetni. De én nem élvezem. Én ha nevetni akarok, akkor elszórakoztatom saját magamat. Az egyik nagy paraszt nő tegnap igaz-e nem mert hozzám szólni? Mert tudja hogy észre vettem hogy a multkor rajtam röhögött. Nem köszöntem neki! Elnézést a paraszt kifejezésért. De itt ilyen kifejezések léteznek nálunk. Ne vegyétek magatokra. Mindenki elfelejti talán hogy ember vagyok és vannak nekem is érzéseim? Már nem tudom. 😥
2022. dec. 22. 11:33
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Te ne ítéld el saját magadat! Mások véleményével pedig ne foglalkozz. Ők a saját kisebbrendűségi érzésüket próbálják azzal takargatni, hogy veled foglalkoznak.
2022. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

4: tehát vannak pszichés problémáid.

Akkor próbáld felfogni, hogy amik a fejedben megjelennek, azok nem valósak, csak beképzeled.

2022. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8 Igen vannak méghozzá súlyos problémáim. Próbálok megnyugodni. Elhitetem magammal, hogy csak beképzelem mindezt! Ez jó ötlet! Csak képzelődöm, és mindenki rajong értem! 😉🙂
2022. dec. 22. 11:45
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

9: NEM azt írtam.


Az emberek 99,99%-a abszolút semleges, nem kell hogy rajongjanak érted. De ez nem jelenti azt, hogy a hátad mögött kibeszélnek, meg röhögnek rajtad. na _ezeket_ képzeled be magadnak.

2022. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!