Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha elkezdenék dolgozni jobbra...

Ha elkezdenék dolgozni jobbra fordulnának a dolgok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most semmit nem csinálok, csak sulizok online, de sok időt nem vesz igénybe és minden nap úgy érzem hogy felesleges felkelnem reggel, a napok nagyon gyorsan elszaladnak és állandóan azon gondolkodom hogy csak telik az idő az életemből értelmetlenül. Gondoltam ha találnék munkát lenne minden nap ami lefoglal és nem gondolkodnék annyit az életem értelmetlenségén, s hátha megismernék új embereket is, mert barátaim sincsenek, teljesen egyedül vagyok. De félek akkor is megmaradna ez az érzés hogy minden nap értelmetlen.
2022. dec. 23. 20:45
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
39%
Keress munkát.
2022. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Igen.
2022. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Munka ill. értelmes és hasznos tevékenység, ami örömet is okoz.
2022. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Hát nem feltétlenül a munka, de tekintve, hogy úgy a saját lábadra tudnál állni és elkezdeni önálló életet élni, meg hobbira, szórakozásra költeni ezért igen, valószínűleg javulna a helyzeted. Mivel írtad, hogy online sulizol, ezért gondolom érettségid/szakmád nincs még úgyhogy nagyon fullos munkahelyben addig ne reménykedj. De addig is dolgozz valamit, próbálj legalább 1-2 barátot szerezni, hobbit találni, aztán szépen lassan minden rendben lesz.
2022. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!