Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egerben ajánl valaki tényleg...

Egerben ajánl valaki tényleg jó hozzáértő pszichiátert, aki meg tudná mondani hogy kórház kell e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon rossz helyzetben vagyok, állami orvost már próbáltam Egerben, csak nyugatót ír.

Most így érzem muszáj a gyógyszer, de eddig nem sikerült beállítani, javasoltak már pesti terápiás osztályt is, de még nem jutottam el addig hogy elmenjek oda. Azt sem tudom melyikbe kellene befeküdnöm.

Sajnos pénzem nincs, úgy tervezem hogy egy ülést kifizetnék egy jó orvossal hogy adjon tanácsot. Amúgy tényleg az ágyból sem tudok kikelni jelenleg.

Tapasztalat alapján tud valaki Egerben jó orvost, aki nem olyan bunkó mint pl Csernus? Attól sírógörcsöt kapnék.



2022. dec. 25. 08:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és női, ha nem gond, férfiakhoz nem merek beszélni.
2022. dec. 25. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Konkrét orvost nem tudok, nem egri vagyok. De ha az ágyból sem tudsz kikelni, akkor látatlanban is megmondom, hogy nincs beállítva a gyógyszered. És egy kórházi befekvést ajánlanék, 3-4 hét minimum. Vagy több, mert sokszor az első gyógyszer nem is válik be. Csere után ismét várni kell pár hetet, mire látja az orvos, hogy van e javulás.
2022. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak sajnos nagyon rossz tapasztalatom van az egri orvosokkal… az állami csak írja a nYugtatot pedig durvák a mellékhatásai. azért szerettem volna egy fizetoset, hogy tudjak tanácsot kérni hogy esetleg Budapesten hova érdemes befekudni
2022. dec. 25. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg, jókat hallani róla! Szigethy Anna Eger, Markhot Ferenc utca 1-3. Jelenleg az Egri Kórház járóbeteg-szakellátásának keretén belül szenvedélybetegek gyógykezelésével foglalkozik. A rendelést elsősorban alkohol, kábitószer, gyógyszerproblémával, játékszenvedéllyel küzdők keresik fel.
2023. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megirom a telefonszámát is Neked: 06 36-801-797 Foglalkozik továbbá, depressziós, szorongásos- fóbiás zavarok, pánik és életvezetési problémák kezelésében is nagy gyakorlatot szerzett.
2023. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!