Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudtok dolgozni szociális...

Hogy tudtok dolgozni szociális fóbiásként ?

Figyelt kérdés
Tönkretette az egész életem. Nem tudok dolgozni ezzel a betegséggel.képtelen vagyok társaságba lenni. Mindig zavarba vagyok és szorongok. Túlparázok mindent.túlreagálok minden helyzetet. Annyira megkeserítette az életem,hogy ez miatt anyagilag is a padlon vagyok. Nincs pszihiáterra pénzem. Van aki hasonloan van ?
2023. jan. 1. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Aki eléggé motivált arra, hogy jól legyen, előteremti a pénzt.
2023. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát én gyereként nagyon oda voltam emiatt 18-30 éves koromig küszködés volt nem is nagyon dolgoztam. Szedegetem antidepresszánst telt az idö valahogy enyhült, de mai napig megvan. Munkahelyen többször elöjött, megszokták hogy ilyen vagyok. Vannak pánikrohamaim is de muszály dolgoznom különben éhen halok. Szedtem nagyon sokféle antidpereszánst egyik se volt az igazi. Illetve rosszul mondom amit most szedek az megoldotta a depresziom és az insomniám. Szociális foibia megmaradt, nem tudom mit lehetne vele csinálok probálok együtélni vele. Nem tudok jobbat.
2023. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha ilyen szinten tönkreteszi az életed, hogy dolgozni se tudsz, akkor gyógyszert kellene megpróbálni. Nekem segített szorongásra, 10 évig szedtem. Még pszichoszomatikus tünetet (puffadás a munkahelyen) is megszüntetett. Egy SSRI gyógyszert szedtem (Citalopram).
2023. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedek gyógyszert rá,de hiába.egyre rosszabb.
2023. jan. 19. 02:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2023. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!