Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó állapotban lévő bipoláris...

Jó állapotban lévő bipoláris beteg foglalkozhat-e gyerekekkel vagy felnőtt emberekkel?

Figyelt kérdés
Rehabos munkahelyen dolgozok. Régen egy pszihológus azt mondta, hogy ne foglalkozzak emberekkel, de aki ismer az bátorít, hogy próbáljam meg, és szakembereknek sincs mindig igazuk. Pontosabban ők is tévednek. Nem szedek sok gyógyszert, de azt is tervezem elhagyni kórházi befekvéssel. A pszihiáter orvos az hajlik rá. A házi orvosom szerint igazam van, mert nem lát olyan betegnek, aki nem tudja kontroll alatt tartani magát.

2023. jan. 2. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az üzemorvos dönti el. Szerintem foglalkozhat.
2023. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen, mert nem veszélyes az emberekre, mivel az nem személyiségzavar, sem elmebetegség.
2023. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Van személyiségzavarom. Nem meghatározott személyiségzavar a neve. Nem bordenline.
2023. jan. 3. 14:59
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ronthatja a helyzetet. Személyiségzavar szerintem kizáró ok, mivel azok érzéketlenek.
2023. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ne mondj olyat, ami nem igaz. Én nem vagyok érzéketlen.
2023. jan. 3. 15:31
 6/20 anonim ***** válasza:

Oké, pontosítok: bizonyos esetekben érzéketlenné válhatnak. Sokkal jobban, mint a többség.


Kivétel: ha csak elkerülő, kényszeres, vagy dependens személyiségzavarod lehet.

Ezenkívül a többi mind veszélyes kategória, helyzettől függően.

2023. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A nem meghatározotthoz, amit írtál, azt viszont nem tudom hogyan kezelik. Minden esetre, eléggé furcsán hangzik.
2023. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

De az is lehet, hogy csak random beleírták neked a rendszerbe.


Amilyen gagyi diagnosztika megy Magyarországon ...

2023. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó én is arra tippelek. Azt mondta a doki, hogy ne tulajdonítsak neki nagy dolgot. Az orvosok szeretnek odabiggyeszteni valamit csak úgy. Meg bizonyos tulajdonságokat bedobozolni. Minden ember más. Ennnyit jelent. Teszt alapján nem vagyok agresszív. Van olyan diagnózisom is, hogy pajzsmirigy alulműködés, de a vérkép az nem mutatja.
2023. jan. 3. 15:43
 10/20 anonim ***** válasza:
17%

Oké, de az már nem a pszichiátriához tartozik, szóval az nem gond.


Amúgy én Borderline, és bipoláris vagyok a rendszerben.


Miközben soha az életbe nem voltam bipoláris. :D


Valamint Borderline sem vagyok, azt csak bemagyaráztam nekik ... nárcisztikus személyiségzavarom van ... de pont ezért könnyen elhitettem nekik, hogy bordi vagyok, hogy megúszhassak felelősségre vonásokat.


Megjátszottam a beteget, hogy jól járjak. Kihasználtam a rendszert.

2023. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!