Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generált szorongásra nektek...

Generált szorongásra nektek milyen antidepit és nyugtatót írtak fel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Zoloft+Rivotril

Gyógyulj meg. Nekem segített, de önmagában kevés lett volna.

2023. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi segített még?
2023. jan. 4. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Anxiar, később alprazolam.
2023. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod:)
2023. jan. 4. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A vicc, hogy én magamban le tudtam győzni annó jó pár évig nem is volt gáz aztán most kényszerbeteg lettem, ami már nem könnyű :D de egyébként nekem anno valami szirupos antidepit akartak felírni nem tudom annak mi volt a neve, de a doki biztos tudja. Amúgy amit tudok ajánlani saját bőrömön tapasztalva, hogy még ha nehéz is hitesd el magaddal hogy makkegészséges vagy, és minden rendben van minél többet mondogatod ezt magadban napról-napra jobb lesz, ha 1 hét után ha 1 hónap ha 1 év de megéri:) Én brintellixet szedek most elvileg ez arra is jó, és alig van bármi mellékhatása az elején hányinger ami a legrosszabb valakiknél nálam pl nem volt. Minden működik alul-felül :) Jobbulást!
2023. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Jaaa #5-ös vagyok még és a frontint írták még, de a xanax vált be végül rám nem volt túl nyugtató hatással a frontin hiába ugyanaz a hatóanyaguk, és esténként szedek 0.25-0.5 között nem emeltem azóta se inkább csökkentettem.
2023. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat:)
2023. jan. 4. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!