Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 8 honapos terapiat vegeztem 1...

Porsie kérdése:

8 honapos terapiat vegeztem 1 novel. Ebben az idoszakban skizofreniat allapitott meg 1 helybeli pszihiater nalam. Mikor elmondtam a pszihoterapeutanak hogy mi is tortent velem. Egy selejtnek nevezett. "Kerdes"?

Figyelt kérdés
Mivel igaz.Elegge hulye vagyok,es mindenki utal,sosem tudtam rendesen beiileszkedni a tarsadalomba,figyelem zavarom is van,es...hat meg sok bajom,amire meg nem is igazan le se tudnak irni. En is 1 selejtnek erzem magam. Ez 1 semleges embertelen allapot. Nem tudom hogy miert irom le ezt most ide. De talan mert megnyugat. Ugyanakkor valahol melyen nagyon felek a halaltol,ez 1 egyenes ut. Amibol minden apro APRÓ modon probalok mentalisan megnyugodni,de azt hiszem lehetetlen. Szeretnek valakivel beszelni. Persze ha ez sajnos az emberiseget nezve, nem elutasitando. Koszonom.!!!

2023. jan. 4. 17:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Vegul kiderult hogy nem vagyok skizofren (egyenlore). Ez komplex 1 tortenet hogy meg is hogyan tortent ez. De a tobbi allitas mind igen.
2023. jan. 4. 18:17
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Senki sem selejt. Aki másról ilyet mond, azt nagy ívben el kell kerülni, ha szakmája kapcsán mondja, fel is lehet jelenteni.
2023. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!