Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ennek a lánynak...

Szerintetek ennek a lánynak az arcán milyen érzelmek suhanhatnak át?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 11. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem néz egy tehervonatot és azon töpreng,hogy vajon mi lehet a vagonokban.
2023. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
"Próbálok szexin nézni a kamerába egy kis félmosollyal, hátha kapok instán kúrólikeokat."
2023. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen. Pózer liba.
2023. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nagyon szép lány. Mi értelme így megitélni? Akármire gondolhatott éppen, a nagymamájára, a kisöccsére, a tavalyi nyaralásra bármire, álmodozhatott.
2023. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Engem inkább az érdekelne, hogy miért vagy így rákattanva erre a lányra? (már három poszt a képeiről) Ebben a generációban, a korosztályában sokan posztolnak szelfiket. Hogy mi játszódik le belül, milyen ember, hogy érzi magát, úgy tudnád meg, ha beszélgetnél vele és megismernéd.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megőrülök érte, nem tehetek róla.
2023. jan. 14. 12:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, hogy valakivel éppen videochatel, és nagyon próbálja leplezni az unalmát. :D
2023. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

te jó ég ez nagyon ijesztő és fura..

kérdező, ez beteges, állj le ezzel kérlek. egy random lány képeit töltögeted fel ide, hogy az arcát elemezgessék??

2023. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem-nem-nem, eleinte nagyon utált, ezért kezdtem el kérdezgetni, most már kedvel, de még mindig elég furcsa velem.
2023. jan. 14. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!