Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jartatok mar ugy hogy a valos...

Jartatok mar ugy hogy a valos eletetekkel nem vagytok megelegedve ezert a kepzeletetekben egy tok mas eletet , munkat, csaladot kepzeltek be ?

Figyelt kérdés
En ezt arra hasznalom hogy a stresszt , a gondokat elfelejtsem , de neha azt hiszem hogy az elkepzelt vilagom a stress okozoja amikor tudat alatt tudom hogy nem , hanam a valos eletben levo stress kerul belen a kepzeletbeli vilagomba
2023. jan. 12. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan ezt csinálom.
2023. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

En is egyszeruen nem tudom abba hagyni

Olyan mintha mar a reszemme valt

2023. jan. 12. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ez a jele annak, hogy változtatni kéne az életeden.

Persze nem mondom, hogy egy csettintéssel az lesz, amit elképzeltél magadnak, sőt, kemény munka lesz felépíti egy jobb életet, de közelebb csak akkor kerülhetsz hozzá, ha ráveszed magad, hogy kilépj a komfortzónádból.

2023. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Szoktam álmodozni, gondolatban eljátszom helyzeteket, beszélgetéseket, kapcsolatokat. De azért nem úgy, hogy van egy komplett áloméletem.
2023. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszeltem mar orvossak de soha nem mertem ezt elmondani , ugy erzem teljesen bolondnak neznenek. Helyette beszeltem masrol neki de errol egy szot se
2023. jan. 12. 13:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egész gyerekkoromat ezzel töltöttem. Amint volt egy kis szabadidőm, befordultam a kanapén és mentem a fejembéli világba élni. :) Meg persze este elalvás előtt az ágyban fekve is mentem a világomba.
2023. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezt orvosnak elmondani?
2023. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sőt.. volt képzeletbeli barát is, de azt azért nem csinálom, mert túl tökéletes lenne :D, mindenben egyetértene, meg sose vitatkozni. Beszippantana túlságosan. Mivel jó a képzelőerőm ezért valósnak is meg tudok élni dolgokat.
2023. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezzel en is igy vagyok
2023. jan. 12. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Sztem sokan ezt csinálják gyakorin, hogy kreálnak egy családi storyt és kérdésként leírják.
2023. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!