Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék túllépni a...

Hogyan tudnék túllépni a negatív gondolatokon? Mindig rosszkedvű vagyok, lehangolt, fáradt és irigy...nem szeretnék az elenni, de hogyan sikerülhet?

Figyelt kérdés

38 éves nő vagyok. Az életemre nem panaszkodhatom. Van tető a fejem felett, munkám, háziállatok, de... és most jön az a bizonyos de...


Neurofibromatózisom van, ami igencsak okádék külsőt kölcsönöz. A nyár kész rémálom. A téli időszak még elmegy, de a pofámon is látszik, úgy meg mégse járhatok- kelhetek, mint egy múmia.

Azt elfogadtam, hogy rettenetesen ocsmány vagyok, de ettől még nem lettem " hirtelen" boldog. Sajnos irigy is vagyok a testvéremre. Ő is nő, de természetesen gyönyörű szép. Félreértés ne essék, egy percig nem kívántam neki soha, hogy ő is legyen ilyen genetikai hulladék, mint én. Vele nem lehet ezekről az érzésekről beszélni egyáltalán. Pedig rosszindulat egyáltalán nincs bennem. Persze megértem, hogy nehéz elhinni...Csak irigylem tőle a tetkókat, a vidám, gondtalan fürdőzéseket és stb stb. Nyilván neki is megvannak a maga problémái, az élet senkinek nem könnyű.

Ja igen, természetesen megdugni sem dug senki, udvarlók száma nulla kb. Kivétel ha az a férfi 30 évvel idősebb, vagy valami alkesz csöves. Barátaim vannak, de ennél többet senki nem tudna elképzelni velem, van aki őszintén bevallotta, hogy sajnos taszítja ez a sok sz@ar rajtam. Nyilván ezt nem ilyen köntösben.


Kapcsolat nélkül igazából én már elvagyok. Nyilván lennének igényeim, de azt megoldom. Én csak jól szeretném érezni magam, könnyednek, vidámnak. Ha nem is mindig, de legalább néha. Semmi energiám nincs, nehéz minden... Én próbálkozom, szakemberhez is jártam. Nem vagyok reménytelen eset, mert igyekszem apróságoknak örülni, sikerül is, nem csak imitálom. Gondolok itt például séta közben a kismadarakra. Ilyenkor érzem, hogy szeretet járja át a szívemet. Minden egyes alkalommal ugyanúgy megcsodálok egy naplementét, vagy ahogy nyugszik. A természet mindig csodálatos. Még egy közelítő zivatar is, pedig attól félek.

Nem tudom, mit tehetnék. Szép sosem leszek. Őszintén szólva elég kevés emberrel találkoztam, aki ennyire ronda, mint én. Hasonlóval igen, de ne mennyire súlyos kivitelezéssel. Szóval sajnálom, de irigy vagyok... és rosszkedvű...és még sorolhatnám. Sajnos persze a pia is játszik, de kordában tudom tartani, nem erről szólnak a mindennapjaim. Igyekszem, hogy ez így is maradjon.


Köszönöm, hogy elolvastátok.!



2023. jan. 12. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy kis apróság kiegészítésként :

Bár gondolom egyértelmű, de a fent vázolt érzések mellé önsajnálat is párosul. Ez sem szép "szokás " tudom jól. :(

2023. jan. 12. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha kisportolt a tested szép a hajad fogad ,igényes vagy magadra ,ruhák,szép szem,szempilla,finom illat akkor nm hiszem hogy senki nm venné észre. Akkor tudsz jól kinézni,amikor magadat sikerül elfogadnod ,mert te leszel az utolsó napodig magaddal. Férfiak, felületesek a legtöbb,de van kivétel mindig. Ha van vmi hobbid úgy tudsz ismerkedni. Irigység, természetes egy szintig . Figyi a 300kilos nőket is elveszik ,szóval mindig van remény. Hasonló betegségu sráccal nm szeretnél ismerkedni? Fbook csoport nincs ebben a téma körben?
2023. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jó úton haladsz.

2-es válaszoló egyébként nem mond hülyeséget hasonló pasival,emberekkel is jó lehet ha ismerkedsz.


Egyébként a dugás részéről szerintem én simán benne lennék de ezt csak úgy megjegyeztem.


Mi már beszéltünk privátban ami megszakadt pontosan már nem tudom miért szóval nem írok,viszont az a véleményem hogy jó úton haladsz. Így tovább.

Minden jót!

2023. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Sajnos mivel másokon is csúnyának találom, ezért nem találok vonzónak egy ilyen férfit. Nem is várom el, hogy engem megkívánjanak. Valószínűleg egy túlsúlyos hölgyre is előbb rárepülnek, sőt biztos.

2023. jan. 14. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
én ronda pasiként adnák esélyt egy ilyen együttlétnek viszont ahogy látom te nem szóval erről ennyit
2023. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki az emberek elé.Mutasd be a betegséget és a vele való életet.Számtalan ilyen oldal van a neten.pl. a világ legrondább emberének kikiáltott lány is komoly követőkkel rendelkezik.Vagy az a fiú akinek tizszer nagyobb keze van mint egy átlagos embernek...de rapszámokkal nyomul.Elöször biztos nehéz lesz...de még jó dolog is lehet belőle.Hajrá
2023. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a világ legrondább nője nekem van olyan fotó amin még tetszik is,
2023. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!